No 2021.gada janvāra beigām līdz marta otrajai pusei jau 79. reizi Latvijas Universitātē (LU) norisināsies ikgadējā zinātniskā konference. LU konference ir kļuvusi par neatņemamu zinātniskās dzīves sastāvdaļu ar gandrīz gadsimtu ilgas tradīcijas.

LU 79. Starptautiskās zinātniskās konferences ietvaros LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē (BVEF) tiek organizēta plenārsēde „BIZNESS. VADĪBA. EKONOMIKA.” un deviņas sekciju sēdes.

Konferencē aicināti piedalīties visi interesenti – studenti, mācībspēki un pētnieki no visām Latvijas augstskolām, zinātniskajām institūcijām, uzņēmumu un organizāciju pārstāvji, kā arī ārvalstu speciālisti starptautiskajās konferences sekcijās. Laipni aicināti visi interesenti gan kā dalībnieki ar referātiem, gan kā klausītāji un diskusiju dalībnieki.

Plenārsēde "BIZNESS. VADĪBA. EKONOMIKA." notiks 16.februārī, plkst. 12.30, Zoom platformā. Plenārsēdi vadīs LU BVEF zinātņu prodekāne, profesore Inna Romānova.

Plenārsēdē uzstāsies prof. Inna Šteinbuka ar referātu "Towards the Post-pandemic Recovery: Opportunities and Risks of Latvian Economic Development" un Latvijas Bankas ekonomists un pētnieks Oļegs Krasnopjorovs ar referātu "Latvian Labour Market in the Shadow of Covid-19 Crisis".

Saite uz plenārsēdi: https://us02web.zoom.us/j/88966773179

Dalība konferencē ir bezmaksas.

Konferences sekcijas:

Datums

Laiks

Norises vieta

Sekcijas nosaukums

Sekcijas vadītāji

Valoda

Reģistrācija

16.februāris

12.30-14.00

BIZNESS. VADĪBA. EKONOMIKA.

Profesore Inna Romānova