Ik gadu pavasarī katrs interesents ir aicināts klātienē gūt iespaidus un iepazīt savu nākotnes studiju vidi, apmeklējot LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes pasākumu “Atvērto durvju dienas”. Tā ir iespēja ne tikai pabūt savu nākotnes studiju telpās, bet arī piedalīties dažādajos fakultāšu organizētajos izzināšanas pasākumos un, protams, klātienē uzdot sev interesējošos jautājumus, kas noteikti palīdzēs pieņemt lēmumu par sev piemērotāko studiju programmu.

Jau tradicionāli pasākums norit 12. klašu pavasara brīvlaika nedēļā pēc noteikta grafika, kad skolēniem ir iespēja iepazīt LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti.

“Darba devēji ir atzinuši, ka mūsu fakultāte nodrošina Latvijā labāko biznesa izglītību. Mūsu absolventi strādā un veiksmīgi veido karjeru apgūtajās specialitātēs, ir pieprasīti dažādu nozaru eksperti, vadītāji un uzņēmēji. Studentiem piedāvājam mūsdienīgas un multikulturālas studijas, jo 15% no fakultātes studentiem ir ārvalstnieki,” uzsver LU BVEF dekāns prof. Gundars Bērziņš. 

Informācija par LU BVEF piedāvātajām studiju programmām.

Bakalaura un profesionālā bakalaura studiju programmas

LU BVEF piedāvā septiņas profesionālās un akadēmiskās bakalaura studiju programmas, kas būs piemērotas vispārizglītojošo skolu absolventiem un studentiem, kuri vēlas mainīt studiju virzienu, kā arī uzņēmējiem, kuri savai biznesa pieredzei vēlas pievienot nopietnas zināšanas.

Maģistra un profesionālā maģistra studiju programmas

Savukārt astoņas akadēmiskās un profesionālās maģistra studiju programmas būs labākā izvēle vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, starptautisko institūciju, valsts un pašvaldību darbiniekiem, kā arī pieredzējušiem uzņēmējiem, kas vēlas vairot biznesa panākumus.

LU BVEF sociālie tīkli, kur var uzdot jautājumus:

www.facebook.com/lubvef

www.instagram.com/lubvef

bvefinfo@lu.lv