Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte topošajiem studentiem piedāvā septiņas akreditētas un profesionālās bakalaura studiju programmas latviešu un angļu valodā. Bakalaura programmas būs piemērotas vispārizglītojošo skolu absolventiem un studentiem, kas vēlas mainīt studiju virzienu, kā arī uzņēmējiem, kas savai biznesa pieredzei vēlas pievienot akadēmiskas zināšanas. Cilvēki ar augstāko izglītību saņem vismaz par 50% lielāku atalgojumu nekā cilvēki ar zemāko izglītības līmeni, tāpēc sāc studēt jau tagad!

Biznesa vadība

Biznesa vadība (angļu valodā)

Mūsu absolventi ir uzņēmēji, vidējā līmeņa vadītāji, personāla speciālisti, projektu vadītāji, sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālisti.

E-bizness un loģistikas vadības sistēmas (E-biznesa vadība)

Mūsu absolventi ir e-komercijas speciālisti, sistēmu vai biznesa analītiķi, informācijas tehnoloģiju konsultanti, datorspeciālisti, sistēmu projektētāji un projektu vadītāji, tīmekļa programmētāji.

Ekonomika

Mūsu absolventi ir ekonomisti, finanšu menedžeri, nodokļu ekonomisti, auditoru asistenti, statistiķi, ekonomisti un analītiķi.

Finanšu menedžments

Mūsu absolventi ir finansisti, finanšu direktori, finanšu menedžeri, ekonomisti un grāmatveži.

Grāmatvedība, analīze un audits

Mūsu absolventi ir finanšu direktori, galvenie grāmatveži, grāmatveži, ekonomisti, auditori un zvērināta revidenta palīgi.

Industriālās inženierijas vadība

Industriālās inženierijas vadība (angļu valodā)

Mūsu absolventi ir augstākā līmeņa vadītāji un sistēmu vadības inženieri nozares uzņēmumos.

Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija

Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija (angļu valodā)

Mūsu absolventi ir komercdiplomāti, uzņēmumu/ organizāciju ārējo sakaru speciālisti, ministriju referenti, projektu vadītāji.

Bakalaura studiju programmām pieteikties elektroniski varēs no 28. jūnija līdz 12. jūlija plkst. 16.00, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Apstiprināt elektronisko pieteikumu vai pieteikties uz vietas augstskolās, kas piedalās vienotajā uzņemšanā, varēs no 6. līdz 12. jūlijam. Pieteikties un apstiprināt elektronisko pieteikumu varēs Latvijas Universitātes galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 un citos uzņemšanas punktos.

Pieteikties studijām varēs gan elektroniski, gan arī ierodoties uz vietas augstskolās.

1. Elektroniskā pieteikšanās un pieteikuma apstiprināšana (2019., 2020. un 2021. gada vidusskolu absolventiem)
  2. Elektroniskā pieteikšanās un pieteikuma apstiprināšana klātienē
  3. Pieteikšanās un pieteikuma apstiprināšana klātienē

Vairāk informācijas par pieteikumu, iestājpārbaudījumiem un konkursu.

Papildu informācija par pieteikšanos studijām

Informāciju par interesējošām studiju programmām ir iespējams iegūt katru darbadienu, rakstot uz uznemsanabvef@lu.lv, zvanot +371 28109272 vai atnākot uz BVEF Studiju informācijas centru 312.telpā, Aspazijas bulv. 5, kā arī www.gribustudet.lv un www.bizness.lu.lv