Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte topošajiem studentiem piedāvā septiņas akreditētas un profesionālās bakalaura studiju programmas latviešu un angļu valodā. Bakalaura programmas būs piemērotas vispārizglītojošo skolu absolventiem un studentiem, kas vēlas mainīt studiju virzienu, kā arī uzņēmējiem, kas savai biznesa pieredzei vēlas pievienot akadēmiskas zināšanas. Cilvēki ar augstāko izglītību saņem vismaz par 50% lielāku atalgojumu nekā cilvēki ar zemāko izglītības līmeni, tāpēc sāc studēt jau tagad!

Biznesa vadība

Biznesa vadība (angļu valodā)

Mūsu absolventi ir uzņēmēji, vidējā līmeņa vadītāji, personāla speciālisti, projektu vadītāji, sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālisti.

E-biznesa vadība

Mūsu absolventi ir e-komercijas speciālisti, sistēmu vai biznesa analītiķi, informācijas tehnoloģiju konsultanti, datorspeciālisti, sistēmu projektētāji un projektu vadītāji, tīmekļa programmētāji.

Ekonomika

Mūsu absolventi ir ekonomisti, finanšu menedžeri, nodokļu ekonomisti, auditoru asistenti, statistiķi, ekonomisti un analītiķi.

Finanšu menedžments

Mūsu absolventi ir finansisti, finanšu direktori, finanšu menedžeri, ekonomisti un grāmatveži.

Grāmatvedība, analīze un audits

Mūsu absolventi ir finanšu direktori, galvenie grāmatveži, grāmatveži, ekonomisti, auditori un zvērināta revidenta palīgi.

Industriālā inženierija un vadība

Mūsu absolventi ir augstākā līmeņa vadītāji un sistēmu vadības inženieri nozares uzņēmumos.

Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija

Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija (angļu valodā)

Mūsu absolventi ir komercdiplomāti, uzņēmumu/ organizāciju ārējo sakaru speciālisti, ministriju referenti, projektu vadītāji.

Pieteikties bakalaura līmeņa studijām var gan elektroniski, izmantojot vienoto sistēmu portālā Latvija.lv, gan arī ierodoties uz vietas Universitātē. Studijām elektroniski pieteikties, kā arī pieteikumu elektroniski apstiprināt var tie reflektanti, kuri vidusskolu absolvējuši, sākot no 2019. gada. Elektroniskā pieteikšanās studijām norisināsies no 16.  līdz 22. jūlija 16:00. Klātienē pieteikties un apstiprināt savu pieteikumu varēs no 16. līdz 22. jūlijam vairākos uzņemšanas punktos Latvijā.

Vienotajā uzņemšanā piedalās Latvijas Universitāte (LU), Banku augstskola, Daugavpils Universitāte, Ekonomikas un kultūras augstskola, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Liepājas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA", Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Ventspils Augstskola un Vidzemes Augstskola.

Pieteikties studijām varēs gan elektroniski, gan arī ierodoties uz vietas augstskolās.

Vairāk informācijas par pieteikumu, iestājpārbaudījumiem un konkursu.

Informāciju par interesējošām studiju programmām ir iespējams iegūt katru darbadienu, rakstot uz uznemsanabvef@lu.lv, zvanot 28105764 vai atnākot uz BVEF Studiju informācijas centru 312.telpā, Aspazijas bulv. 5, kā arī www.gribustudet.lv un www.bizness.lu.lv