Every spring, all local prospective students aspiring to continue their education at the University of Latvia Faculty of Business, Management and Economics are invited to get acquainted with the study environment by visiting the "Open Doors Day". It is an opportunity to view the future study rooms, to take part in various exploratory activities organized by the faculty and, of course, to ask questions, which will definitely help to choose the most suitable study programme.

Traditionally, the event takes place during the spring break of the 12th-graders.

“Darba devēji ir atzinuši, ka mūsu fakultāte nodrošina Latvijā labāko biznesa izglītību. Mūsu absolventi strādā un veiksmīgi veido karjeru apgūtajās specialitātēs, ir pieprasīti dažādu nozaru eksperti, vadītāji un uzņēmēji. Studentiem piedāvājam mūsdienīgas un multikulturālas studijas, jo 15% no fakultātes studentiem ir ārvalstnieki,” uzsver LU BVEF dekāns prof. Gundars Bērziņš. 

Informācija par LU BVEF piedāvātajām studiju programmām.

Bakalaura un profesionālā bakalaura studiju programmas

LU BVEF piedāvā septiņas profesionālās un akadēmiskās bakalaura studiju programmas, kas būs piemērotas vispārizglītojošo skolu absolventiem un studentiem, kuri vēlas mainīt studiju virzienu, kā arī uzņēmējiem, kuri savai biznesa pieredzei vēlas pievienot nopietnas zināšanas.

Maģistra un profesionālā maģistra studiju programmas

Savukārt astoņas akadēmiskās un profesionālās maģistra studiju programmas būs labākā izvēle vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, starptautisko institūciju, valsts un pašvaldību darbiniekiem, kā arī pieredzējušiem uzņēmējiem, kas vēlas vairot biznesa panākumus.

LU BVEF sociālie tīkli, kur var uzdot jautājumus:

www.facebook.com/lubvef

www.instagram.com/lubvef

bvefinfo@lu.lv