Ja Tevi interesē konkurences jautājumi un konkurences politikas veidošana valstī, esi motivēts apgūt jaunas zināšanas, Tev piemīt augsta atbildības sajūta, un savus nākotnes plānus vēlies saistīt ar darbu konkurences uzraudzības jomā, tad nāc un apgūsti praktiskās iemaņas pie mums.

Prakses laikā Tu varēsi strādāt ar šādiem jautājumiem:

• dažādu konkurences jautājumu (gan juridisku, gan ekonomisku) pētniecība, apkopojot un izvērtējot gan vietējo, gan ārvalstu praksi (t.sk. Eiropas Komisijas, OECD utt.);
  • iesaiste dažādu tautsaimniecības nozaru tirgu uzraudzības veikšanā (informācijas meklēšana, apkopošana, sistematizēšana un izvērtēšana);
  • iesaistīšanās dažādu dokumentu sagatavošanā (pārskati, ziņojumi u.c.);
  • iesaistīšanās izglītojošo pasākumu un kampaņu veidošanā, informatīvo materiālu un preses relīžu gatavošanā, darbs ar sociālajiem tīkliem.

Ja vēlies praksi veikt Konkurences padomē, sūti savu pieteikumu uz karjera@kp.gov.lv, kurā norādi:

• pamatinformāciju par sevi;
  • vēlamo prakses uzdevumu;
  • vēlamo prakses laiku;
  • motivāciju, kāpēc vēlies praksi veikt tieši Konkurences padomē.

Esam atvērti visiem studentiem, tajā pašā laikā priekšroka tiks dota pēdējā kursa bakalaura programmas vai maģistrantūras studentiem.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinies ar Konkurences padomes personāla vadītāju Aļonu Pašinu, rakstot uz alona.pasina@kp.gov.lv vai zvanot pa tālr. 67282865.