Piesakies studijām un praksei ārzemēs ERASMUS+ programmas ietvaros. Apmaiņas studijas un prakse ir lieliska iespēja studentiem pavadīt laiku kādā no partneraugstskolām Eiropas valstīs un citur pasaulē, iegūt neaizmirstamu pieredzi, paplašināt redzes loku, iegūt jaunus draugus no dažādām pasaules valstīm, kā arī uzlabot valodu prasmes. Pieteikties var līdz 24.septembrim.

ERASMUS+ programmas ietvaros Latvijas Universitāte piedāvā stipendiju studijām no 2 līdz 12 mēnešiem kādā no Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (LU BVEF) sadarbības augstskolām - pieteikties var gan bakalaura, gan maģistra līmeņa studenti, t.sk. nepilna laika klātienē studējošie. Šobrīd LU BVEF ir noslēgti ERASMUS+ sadarbības līgumi ar universitātēm 27 valstīs - Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Itālijā, Igaunijā, Lietuvā, Luksemburgā, Lihtenšteinā, Nīderlanē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Turcijā, Vācijā, Zviedrijā, Anglija.

Pieteikuma anketa

Kā arī LU BVEF saviem studentiem piedāvā iespēju pieteikties ERASMUS+ praksei. Tā ir iespēja aizstāt LU studiju plānā paredzēto praksi un pavadīt 2-4 mēnešus kādā ārvalstu uzņēmumā vai organizācijā un saņemt stipendiju. Pieteikumi praksei tiks pieņemti visu akadēmisko gadu vai līdz brīdim, kad tiks aizpildītas visas vietas.

Pieteikuma anketa

 

Plānotas arī informatīvas tikšanās par Erasmus+ studiju iespējām:

  • Tikšanās tiešsaistē angļu valodā notiks trešdien, 13. septembrī, plkst. 15.00⇒ Links uz sapulci.
  • Tikšanās klātienē LU BVEF studentiem notiks 19.septembrī plkst. 17.00, 500.telpā, Aspazijas bulvārī 5. 
 

Vairāk informācijas par Erasmus+ apmaiņas studiju un prakses iespējām: https://www.bvef.lu.lv/studijas/studijas-arzemes/erasmus/

Dalīties