Šī gada 5. maijā Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti (BVEF) apmeklēs Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, lai tiktos ar studentiem un pasniedzējiem un diskutētu par aktuāliem notikumiem Latvijas politikā un ekonomikā. Diskusija notiks profesora Edgara Vasermaņa piemiņas auditorijā no plkst. 14.00 līdz 15.00 Aspazijas bulvārī 5.

Lai diskusija būtu saistoša ne tikai pašmāju, bet arī ārvalstu studentiem un mācībspēkiem, tā notiks angļu valodā, kā arī būs skatāma tiešraidē LU un BVEF Facebook un Youtube profilos. To atklās un klātesošos uzrunās LU BVEF dekāns profesors Gundars Bērziņš.

Dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un diskutēt par pašlaik Latvijas sabiedrībai un valstij nozīmīgiem procesiem politikā un ekonomikā.

Krišjānis Kariņš ir latviešu politiķis (partiju apvienība “Jaunā Vienotība”). Pirms kļūšanas par Ministru prezidentu 2019. gadā K. Kariņš desmit gadus bija Eiropas Parlamenta deputāts, kā arī pirms tam ir bijis ekonomikas ministrs un Saeimas deputāts. Pirms iesaistīšanās politikā K. Kariņš bija uzņēmējs. K. Kariņam ir ASV Pensilvānijas universitātē iegūts PhD lingvistikā.

Dalīties