Šī gada 2. decembrī notiks Latvijas Produktivitātes padomes un Latvijas Universitātes (LU) Produktivitātes zinātniskā institūta “LU domnīca LV PEAK” organizētā konference “Produktivitātes dialogs - 2021”, kurā tiks prezentēts ikgadējā Produktivitātes ziņojuma projekts. Konferencē piedalīsies Latvijas vadošie pētnieki, politiķi, nevalstisko organizāciju pārstāvji un uzņēmēji. Tās tiešraide no plkst. 10.00 līdz 14.00 būs skatāma portālā www.tvnet.lv un LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Facebook lapā.

Konferenci atklās Latvijas Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretārs Edmunds Valantis un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens. Par Latvijas tautsaimniecības izaicinājumi pandēmijas laikā uzstāsies Latvijas Produktivitātes padomes priekšsēdētājs, LU BVEF dekāns prof. Gundars Bērziņš. Savukārt Eiropas Komisijas Ekonomikas un finanšu lietu ģenerāldirektorāta direktors Massimo Suardi runās par Atveseļošanās un noturības plāna ieguldījumu Latvijas produktivitātes problēmu risināšanā.

Konferenci moderēs un ar galveno prezentāciju “Produktivitātes ziņojums: 2020. gada pieredze un galvenie izaicinājumi 2021. gadā” uzstāsies LU Produktivitātes zinātniskā institūta “LU domnīca LV PEAK” direktore, prof. Inna Šteinbuka.

PROGRAMMA