2011. gada absolventu balle

Šogad Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāti ir absolvējuši 1113 studenti un pēc izlaiduma svinīgās daļas un diplomu saņemšanas ar dekāna Māra Purgaiļa svētību nokāpuši pa Latvijas Universitātes centrālajām kāpnēm. Šis gads LU EVF absolventiem ir īpašs ar to, ka pēc studentu iniciatīvas un ar LU EVF vadības atbalstu absolventiem tika organizēta arī izlaiduma balle, kas ir arī jaunas tradīcijas aizsākums. Šī gada 1.jūlijā LU EVF pagalms bija pārvērties līdz nepazīšanai – pagalma vidū tika uzslieta liela telts ar dēļu grīdu vieglākam deju solim un skatuvi muzikantiem. Telti rotāja vasarīgas gaismas laternas, krāsainas gaismas un absolventi varēja atpūsties ierastajos zilajos fakultātes dīvānos. Absolventa balli atklāja mācību prorektors prof. Juris Krūmiņš, kas savā uzrunā apsveica visus klātesošos absolventus, un izteica atbalstu šādu tradīciju uzsākšanai un turpināšanai. Absolventus sveica arī Ekonomikas un vadības fakultātes dekāns prof. Māris Purgailis, LU Studentu Padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Līdaka, LU EVF Studentu Pašpārvaldes priekšsēdētāja Alīna Dibrova un LU EVF izpilddirektors Kaspars Čikste. Visu vakaru par labu atmosfēru un jautru garu rūpējās vakara vadītājs un bijušais LU EVF students Pāvels Griškovs, kas balles noskaņu papildināja ar atrakcijām un smaidu rosinošām aktivitātēm. Par mūziku rūpējās grupa „PVN”, tās pavadījumā absolventi, pasniedzēji, fakultātes administratīvais personāls un viesi  varēja izdejoties pēc sirds patikas. Par to, cik jautri mums gāja, skatieties LU Ekonomikas un vadības fakultātes mājas lapā sadaļā Galerija. Izlaiduma balle bija lielisks papildinājums svinīgajai izlaiduma daļai, kā punkts studiju noslēgumam un iedvesmojošs atspēriena punkts studiju turpināšanai. Ar nepacietību gaidīsim nākošo balli, lai atkal satiktos un priecātos kopā.
Tie, kas vēlas turpināt studijas kādā no LU Ekonomikas un vadības fakultātes maģistra studiju programmām, pieteikumu studijām var iesniegt līdz 15.jūlijam Aspazijas bulvārī 5, 121.telpā. Latvijas Universitātes absolventi, ja studijas pabeigtas, sākot no 2003.gada, un ja ir iespēja samaksāt reģistrācijas maksu Latvijas Krājbankas, Nordea bankas, Swedbank vai SEB internetbankā, studijām varēs pieteikties elektroniski līdz 14. jūlijam Latvijas Universitātes informatīvajā sistēmā (www.luis.lv).