Pasākums “Studenta kurpēs” dod iespēju skolēniem vienu dienu no 24. oktobra līdz 4. novembrim aizvadīt kopā ar studentu, apmeklējot lekcijas un citas nodarbības, lai noskaidrotu, kā noris studiju dzīve Latvijas Universitātē (LU).

Pasākums “Studenta kurpēs” sniedz iespēju studentam pavadīt laiku ar skolēnu, kopā doties uz studijām, gūt pieredzi, jaunus kontaktus un draugus, un, protams, arī gandarījumu, ka esi kādu motivējis studijām, un, iespējams, tieši Tavu ieteikumu vadīts skolēns izvēlēsies studēt tieši pie mums, LU.

Savukārt vidusskolēnam šajā dienā ir lieliska iespēja iejusties studenta lomā, piedalīties studiju procesā – lekcijās, semināros un laboratorijas darbos, iepazīt mācībspēkus, fakultāti, uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas, studējot konkrētā studiju programmā, un kādas ir iespējas izpausties radoši ārpus studijām.

Pēc anketas aizpildīšanas katram skolēnam tiks piemeklēts atbilstošākais students, balstoties uz izvēlēto fakultāti un studiju programmu.

Piesakoties dalībai, students kopā ar skolēnu izlems, kura no pasākuma dienām būs piemērotākā Universitātes apmeklējumam.

Studentu pieteikšanās norisināsies līdz 16. oktobrim.

Skolēnu pieteikšanās - līdz 16. oktobrim.