Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA „Campaign” aicina darbā lietvedi (uz pilnu slodzi, uz nenoteiktu laiku)
Pēdējās izmaiņas veiktas:
15.06.2017

Darba pienākumi:

·         Rīkojumu un citu iekšējo normatīvo aktu projektu sagatavošana dokumentu pārvaldības jomā;

·         Sarakste un komunikācija ar dažādu organizāciju pārstāvjiem;

·         Rēķinu, līgumu un piedāvājumu sagatavošana un izsūtīšana;

·         Dokumentācijas plūsmas kontrolēšana, apstrāde un organizēšana;

·         Asistēšana kolēģiem darbos.

Prasības pretendentam:

·         Augstākā / Nepabeigta augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students);

·         Teicama latviešu valodas rakstu kultūra;

·         Zināšanas un orientēšanos LR likumdošanā;

·         Labas MS Office zināšanas, padziļinātas MS Excel zināsānas;

·         Labas komunikācijas spējas, prasme ātri un mērķtiecīgi organizēt savu darbu;
atbildības izjūta un precizitāte, vēlme strādāt;

·         Vēlme apgūt jaunas tehnoloģijas;

·         Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas;

·         B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Darba vietu Rīgas centrā;
  • Iespēju pilnveidoties, gūt zināšanas un pieredzi būvprojektu arhitektūras daļas izstrādē, ēku projektēšanā, detalizētu rasējumu izstrādē.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Lietveža vakance” sūtīt uz e- pastu sia.campaign@gmail.com līdz 2017.gada 31.jūlijam.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kas tiks aicināti uz otro atlases kārtu!