Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Ekonomikas studenti mācību ekskursijā tipogrāfijas uzņēmumā “Olderi”
LU BVEF prof. Svetlana Saksonova
12.03.2018

Šī gada 7.martā tipogrāfijas uzņēmumā “Olderi” viesojās Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas (LU BVEF) bakalaura studiju programmas “Ekonomika” 2. kursa studenti. Studentiem tā bija lieliska iespēja iepazīties ar ražošanas uzņēmuma darbību un specifiku. Mācību ekskursiju studentiem organizēja profesore Svetlana Saksonova kursa “Komercdarbības finanses” ietvaros.

Vizītes laikā “Olderi” izpilddirektors Aleksandrs Čupovs  pastāstīja studentiem par uzņēmuma vēsturi un darbības sasniegumiem. Uzņēmums ir veiksmīgs piemērs tam kā Latvijā strādā un  attīstās mazie un vidējie uzņēmumi - tas ir ievietots VID “baltajā” nodokļu maksātāju sarakstā.   

Uzņēmuma “Olderi” speciālisti organizēja ekskursiju pa uzņēmuma ražošanas un ofisa telpām, pastāstīja par krājumu veidošanas un vadīšanas darbību, mārketinga un finanšu nodaļu darbību. Vislielāko interesi izraisīja ražošanas process, jo tas notiek izmantojot modernas elektroniskās iekārtas.

Studenti atzinīgi novērtēja iespēju iepazīties ar ražošanas uzņēmuma darbību un uzņēmuma darbinieku laipno uzņemšanu, uzdeva daudz jautājumus, jo visi strādās par speciālistiem, bet daži gatavojas uzsākt arī savu biznesu.

Uzņēmums “Olderi” ir tipogrāfija, kura ražo plašā profila uzlīmes produktiem un citām precēm, ko izmanto ražotāji un tirgotāji informācijas un reklāmas nolūkiem. Šī nav pirmā reize, kad LU BVEF studenti profesores Svetlanas Saksonovas pavadībā viesojas uzņēmumos un tiešā veidā iepazīst uzņēmuma darbu, runā ar speciālistiem, uzzina par darba un prakses iespējām. Studenti ir viesojušies gan “4finances”, "Statoil Fuel & Retail", "Swedbank", "BTA", "Nordea bank", "Rimi Baltic", "JYSK Linnen’n Furniture", “Maxima”, “Spilva” un daudzos citos uzņēmumos.