Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitāte un Rīgas Tehniskā Universitāte aicina studentus pieteikties zinātniskajai konferencei

07.03.2018

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (LU BVEF) sadarbībā ar Rīgas Tehniskās Universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāti (RTU IEVF) rīko studentu zinātnisko konferenci, kas norisināsies no š.g. 23. līdz 24.aprīlim. Studenti konferencei varēs pieteikties sākot no 6.marta līdz 6.aprīlim. Dalība konferencē ir bezmaksas, bet labāko referātu autoriem sniegs iespēju iegūt vērtīgas balvas.

“Pilnvērtīgas studijas un diplomdarba izstrāde nav iedomājamas bez pētniecības, un studentu zinātniskās konferences ir viens no veidiem, kā motivēt jauniešus sevī attīstīt gan pētniecības, gan prezentācijas prasmes. Vienlaikus tā ir iespēja iepazīties ar kolēģu veikumu un gūt iedvesmu jaunām pētniecības idejām, tāpēc konference tiek rīkota kopā ar RTU,” uzsver LU BVEF zinātņu prodekāne asoc. prof. Inna Romānova.      

Studentu zinātniskajā konferencē ir aicināti piedalīties bakalaura un maģistra studiju programmu studenti, kuriem tā ir lieliska iespēja vēl pirms noslēguma darbu aizstāvēšanas prezentēt savus bakalaura un maģistra diplomdarbus. Studenti konferencei varēs pieteikties un kopsavilkumus iesniegt līdz 6.aprīlim. Visi kopsavilkumi tiks publicēti fakultāšu interneta mājaslapās. Labākie tiks aicināti iesniegt rakstus publicēšanai LU un RTU zinātniskajos žurnālos.

Konferences darbs piecās sekcijās - Aktuālie izaicinājumi ekonomikā, Bizness, vadība un mārketings, Finanšu un grāmatvedības aktualitātes Latvijā, Eiropā un pasaulē, globālās ekonomikas izaicinājumi un starptautiskais bizness, kā arī Contemporary Issues in Business and Economics (angļu valodā) notiks 23.aprīlī, bet plenārsēde - 24.aprīlī. Studentu zinātniskā konference notiks LU un RTU telpās. Pieteikties konferencei var šeit: https://www.bvef.lu.lv/konferences-un-seminari/studentu-zinatniska-konference/registracija-konferencei/