Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Erasmus studenti Latvijas Universitātē
Foto: Toms Grīnbergs
Erasmus studenti Latvijas Universitātē Foto: Toms Grīnbergs

Pievieno savām studijām starptautisku pieredzi
Liene Bērziņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste
13.09.2017

Jauns gads, jauni izaicinājumi. Piesakies dalībai apmaiņas studijās vai praksei Erasmus+ mobilitātes programmas ietvaros. Pieteikties apmaiņas studijām 2017. /2018. mācību gada pavasara semestrim varēs līdz 25.septembrim, bet praksei varēs pieteikties visu akadēmisko gadu vai līdz brīdim, kad tiks aizpildītas visas vietas.

ERASMUS + programmas ietvaros Latvijas Universitāte piedāvā stipendiju studijām no 2 līdz 12 mēnešiem studijām kādā no LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (BVEF) sadarbības augstskolām - pieteikties var gan bakalaura, gan maģistra līmeņa studenti, t.sk. nepilna laika klātienē studējošie. Piesakies apmaiņas studijām Eiropas valstīs un ne Eiropas valstīs.

Kā arī izsludināta pieteikšanās ERASMUS+ praksei. Tā ir iespēja aizstāt LU studiju plānā paredzēto praksi un pavadīt 2-4 mēnešus kādā ārvalstu uzņēmumā vai organizācijā un saņemt stipendiju. Vairāk informāciju par prakses iespējām un pieteikšanos meklē šeit.

Šobrīd BVEF saviem studentiem piedāvā dažādas iespējas starptautiskajai mobilitātei kādā no vairāk kā 120 partneraugstskolām Eiropā, NVS valstīs kā arī ASV. Tā pat BVEF piedāvā saviem studentiem piedalīties starptautiskās studentu konferencēs, semināros un forumos ārvalstīs, organizējot studentu braucienus uz partneruniversitātēm.