Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Tikšanās ar Telavivas Universitātes rektoru
Tikšanās ar Telavivas Universitātes rektoru

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte piedalās valsts vizīte Izraēlā

04.09.2017

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns (LU BVEF) asoc. prof. Gundars Bērziņš un LU studentu Biznesa inkubatora vadītājs Mikus Losāns no šā gada 4. līdz 7.septembrim ekonomikas ministra un Ministru prezidenta biedra Arvila Ašeradena delegācijas sastāvā viesosies Izraēlā. Vizītes mērķis ir attīstīt divpusēju sadarbību mūsdienīgu biznesa studiju programmu un studentu jaunuzņēmumu veidošanā.

Vizītes laikā ir paredzēts Telavivas Universitātes apmeklējums, tostarp iepazīstoties arī ar Universitātes paspārnē esošo tehnoloģiju pārneses centru “Ramot” un uzņēmējdarbības attīstības centru “StarTau”. Telavivas Universitāte ir ne tikai lielākā universitāte Izraēlā un lielākā ebreju universitāte pasaulē, bet arī viens no vadošajiem zinātnes un pētniecības centriem valstī. “Ramot” ir Telavivas universitātes tehnoloģiju pārneses centrs, kas veicina sadarbību starp zinātniskajām institūcijām un uzņēmumiem, kā arī nodarbojas ar daudzpusīgu lietišķo pētījumu izstrādi. “StarTau” ir Telavivas universitātes uzņēmējdarbības centrs, kas jaunajiem uzņēmējiem nodrošina daudzpusīgus pakalpojumus: mentoru atbalstu, tīklošanos, koprades telpu,  akcelerācijas un inkubācijas pakalpojumus, tādejādi veicinot jaunuzņēmumu kultūras veidošanos. 

Vizītes noslēgumā  paredzēts apmeklēt vienu no lielākajiem star-tup un inovāciju festivāliem pasaulē “DLD Tel Aviv innovation festival?”, kas ik gadu pulcē nozares profesionāļus un investorus no visas pasaules. Tāpat ministram un Latvijas startup nozares pārstāvjiem ieplānota tikšanās ar vadošajām Izraēlas jaunuzņēmumu asociācijām “Start-up Nation Central” un “South of Salame”, lai diskutētu par ekosistēmas attīstības izaicinājumiem un politikas veidošanas labo praksi.