Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Vieslekcija „Apzinātība organizācijā - jauns skatījums uz pārmaiņām”

30.08.2017

6. septembrī plkst. 17.30 Latvijas Universitātē, BVEF, 417. auditorijā (Aspazijas bulvārī 5, Rīgā) notiks vieslekcija „Apzinātība organizācijā - jauns skatījums uz pārmaiņām”, kurā runāsim par to, kā pārvarēt mentālas problēmas darbavietā.

Vieslekciju sniegs Brēmenes Universitātes pētnieks Dr. Gvido Beke (Guido Becke). Viņš apgalvo, ka „ekonomikas globalizācijas dēļ uzņēmumi bieži vēlas pielāgoties dinamiskam tirgum vairāk vai mazāk pastāvīgu pārmaiņu ceļā, tomēr to bieži pavada neparedzētas blakusparādības, piem., darbinieku motivācijas un veiktspējas samazināšanās, kā arī psihosociālā stresa un nedrošības sajūtas palielināšanās darbavietā.”

Lai nodrošinātu dinamisku stabilitāti organizācijā, var palīdzēt apzinātās organizācijas koncepts. Jēdziens „apzinātība organizācijā” ieviests, balstoties uz vācu pētniecības projektu par pārmaiņām organizācijā, un tajā koncentrējas uz organizācijas principiem, kas ļauj uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem tikt galā ar neparedzamiem pastāvīgu pārmaiņu aspektiem un veidot resursus ilgtspējīgi.

Dr. Gvido Beke ieguvis sociālo zinātņu grādu Bohumas Rūras Universitātē. 2001. gadā viņš saņēmis doktora grādu socioloģijā, bet sešus gadus vēlāk ieguvis otro doktora grādu - darba studijās. No 2002. līdz 2014. gadam bijis ilgtspējības studiju pētījumu centra „artec|Centre for Sustainability Studies” biedrs. Kopš tā laika Dr. Beke ir pētniecības vadītājs Brēmenes Universitātes Darba un ekonomikas institūtā. Viņa pētījumu tēmas ir: darbs un ilgtspējība, veselības veicināšana darbavietā, interaktīvs darbs, pārmaiņas un apzinātība organizācijā. Dr. Beke arī regulāri pasniedz lekcijas par veselības veicināšanu darbavietā.

Vieslekcija notiks angļu valodā. Dalība bez maksas.

Plašāka informācija mājaslapā www.hochschulkontor.lv vai sociālajos portālos „facebook” un „twitter”.

Pasākumu organizē Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs. Atsauce uz organizatoru ir obligāta.