Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Katrīne Žuka
Bakalaura studiju programmas “Vadības zinības”, 2.kurss
Katrīne Žuka Bakalaura studiju programmas “Vadības zinības”, 2.kurss
Katrīne Žuka
Bakalaura studiju programmas “Vadības zinības”, 2.kurss Undīne Svelpe
Bakalaura studiju programmas “Vadības zinības”, 2.kurss Anastasija Svetlova
Bakalaura studiju programmas “Vadības zinības”, 2.kurss Ingus Silakrankers
Bakalaura studiju programma “Ekonomika”, 2.kurss Roberts Statkuss
Bakalaura studiju programmas “Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija”, 3. kurss Emīls Volgasts
Bakalaura studiju programmas “Vadības zinības”, 3.kurss Inga Jakovļeva
Maģistra studiju programma “Ekonomika” absolvente
Iepazīsti LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes uzņemšanas kampaņas varoņus
Liene Bērziņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste
12.07.2017

Šī gada uzņemšanas kampaņā izvēlējāmies iesaistīt Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (LU BVEF) studentus, kuri aktīvi iesaistās fakultātes studentu dzīves organizēšanā. Iepazīstieties ar viņiem un uzziniet, ko studenti domā par studijām BVEF.

Kampaņas varoņi ir bakalaura studiju programmas “Vadības zinības” studentes Katrīne Žuka, Undīne Svelpe un Anastasija Svetlova, kā arī bakalaura studiju programma “Ekonomika” students Ingus Silakrankers, kuri ir tikko pabeiguši studiju pirmo gadu. Tā pat kampaņā piedalās 3.kursa studenti Roberts Statkuss, kurš studē bakalaura studiju programmā “Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija” un Emīls Volgasts, kurš studē bakalaura studiju programmā “Vadības zinības”. Viena no kampaņas sejām ir arī BVEF studentu pašpārvaldes prezidente Inga Jakovļeva, kura šovasar absolvēja maģistra studiju programmu “Ekonomika”.

LU BVEF piedāvā septiņas akreditētas profesionālās un akadēmiskās bakalaura studiju programmas latviešu un angļu valodā, desmit akreditētas profesionālās un akadēmiskās maģistra studiju programmas latviešu un angļu valodā, kā arī trīs doktora studiju programmas.

Informāciju par interesējošām studiju programmām ir iespējams iegūt katru darbadienu, rakstot, zvanot uz telefona nr. 67034798 vai atnākot uz BVEF Studiju centru 312.telpā, Aspazijas bulv. 5, kā arī www.gribustudet.lv  un www.bizness.lu.lv