Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte turpina uzņemt studētgribētājus

16.08.2018.

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē (LU BVEF) no 16. līdz 30.augustam studētgribētāji varēs pieteikties maksas studijām astoņās bakalaura un deviņās maģistra studiju programmās. Vairāk informācijas www.bizness.lu.lv.

Šobrīd aktīvi turpinās arī ārvalstu studentu pieteikšanās četrās studiju programmās angļu valodā. Savukārt no 16. augusta gaidām pašmāju studentus sekojošās akadēmiskajās bakalaura studiju programmās – “Ekonomika”, “Vadības zinības” un “Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija” (gan latviešu, gan angļu valodā), kā arī profesionālajās bakalaura studiju programmās – “Finanšu menedžments”, “Starptautiskās ekonomiskās attiecības”, “Grāmatvedība, analīze un audits” un “E-biznesa un loģistikas vadības sistēmas” un “Industriālās inženierijas vadība”. Studēt iespējams gan pilna laika, gan nepilna laika klātienē. Studijas ir par maksu. 

Savukārt maģistrantūrā piedāvājam par maksu studēt sekojošās akadēmiskās programmās – “Ekonomika”, “Eiropas studijas” (angļu valodā), “Sabiedrības vadība”, “Starptautiskās attiecības (ekonomika)” un  “Vadības zinības”. Studentus uzņemsim arī profesionālajās maģistra studiju programmās - “Finanšu ekonomika”, “Grāmatvedība un audits”, “Projektu vadīšana” un “Starptautiskais bizness” (angļu valodā).

Dokumentu pieņemšana notiks otrdienās un ceturtdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00 un trešdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00, 324.telpā, Aspazijas bulvārī 5. Maģistra studiju programmu iestājpārbaudījumi notiks 30.augustā plkst. 15.00 Aspazijas bulvārī 5.

Informāciju par interesējošām studiju programmām ir iespējams iegūt katru darbadienu, rakstot un zvanot, kā arī www.bizness.lu.lv. 

Tālrunis uzziņām +371 67034611; 67034777

E-pasts: infobvef@lu.lv