Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Darba devēji augstu novērtē “Vadības zinību” studiju programmu
Evija Ansonska, Mārketinga un komunikācijas vadītāja
03.07.2018.

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv veidotajā darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu TOPā otrā vietā iekļauta Latvijas Universitāte (LU), bet TOP10 - trīs tās studiju programmas. Latvijas TOP10 darba devēju ieteiktāko studiju programmu sarakstā iekļauta LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (BVEF) bakalaura studiju programma “Vadības zinības”, kas ieņem 10. vietu. Kopumā studiju programmu TOP100 iekļuvušas piecas LU BVEF studiju programmas.

TOPā 17. vietu darba devēju vērtējumā ieņem LU BVEF profesionālā bakalaura studiju programma “Grāmatvedība, analīze un audits”, bet 24. vietu bakalaura programma “Ekonomika”. Latvijā TOP100 labāko studiju programmu vidū ir arī LU BVEF studiju programmas – profesionālā bakalaura programma “Finanšu menedžments” (41. vieta), profesionālā maģistra programma “Projektu vadīšana” (70. vieta).

Šogad studiju TOPā, kas norisinājās no 20.jūnija līdz 3.jūlijam, viedokli pauda 2640 uzņēmumi, apliecinot, ka darba devēji ir ieinteresēti motivēt un iedvesmot jauniešus turpmākās karjeras izvēlē. Prakse.lv veiktajā pētījumā noskaidrots, ka 93% absolventu, izvēloties studiju virzienu, ņem vērā darba devēju viedokli. Par to liecina arī pieaugošais TOPa sadaļas apmeklējums portālā Prakse.lv, proti, 2017./2018.mācību gadā TOPu skatījuši 260 000 cilvēku.

Pilnu topu skatīt www.prakse.lv/tops