Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Skaties bakalaura studiju programmas „Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija” studentu noslēguma darbu aizstāvēšanu tiešraidē

05.06.2018.

Trešdien, 6.jūnijā Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (LU BVEF) bakalaura studiju programma „Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija” turpinās aizsākto tradīciju – rādīt tiešraidē bakalaura darbu aizstāvēšanu. Skaties tiešraidi no plkst. 10.00 LU portālā http://www.lu.lv/tiesraide/1/nc/ .

Tiešraidē būs vērojamas 13 studentu darbu aizstāvēšanas. Programmas studenti bakalaura darbus izstrādājuši par aktuālām un oriģinālām starptautiskās ekonomikas un komercdiplomātijas tēmām. Šogad tēmas ir ļoti plašas no aviācijas nozares līdz elektromobiļa iegādei Latvijā.

Bakalaura studiju programmas „Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija” (SEK) īstenošana LU BVEF tika uzsākta 2007. gada septembrī. Šī studiju programma saņēmusi arī augstāko novērtējumu Augstākās izglītības padomes īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta „Augstākās izglītības studiju programmu izvērtēšana un priekšlikumi kvalitātes paaugstināšanai” ietvaros un ir iekļauta pirmajā grupā, kas apliecina tās ilgtspēju.

SEK ir unikāla starpdisciplināra studiju programma, kas sagatavo augsti kvalificētus speciālistus, kuriem ir attīstītas analītiskās spējas, prasmes veikt patstāvīgus pētījumus un risināt starpdisciplināras problēmas. Programmas studenti dodas studiju braucienos uz Vāciju, Austriju, Šveici un citur. Pēc programmas apgūšanas absolventiem ir darba iespējas Latvijas valsts iestādēs, Eiropas Savienības un citās starptautiskajās organizācijās, kā arī privātajā sektorā.

SEK noslēguma darbu aizstāvēšanas video ieraksts:

 

;