Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitātē notiks ekonomikai un uzņēmējdarbībai veltīta starptautiskā konference
Evija Ansonska, Mārketinga un komunikācijas vadītāja
08.05.2018.

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē (LU BVEF) no 2018.gada 10.maija līdz 12.maijam desmito reizi norisināsies starptautiskā zinātniskā konference "Ekonomikas un uzņēmējdarbības attīstības jaunie izaicinājumi - 2018: Produktivitāte un ekonomiskā izaugsme". Konferencē tiks prezentēti jaunākie zinātniskie pētījumi ekonomikā, uzņēmējdarbībā un vadības zinātnē.

Konferences centrālais temats būs produktivitāte un ekonomikā izaugsme. Produktivitāte ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē uzņēmumu un valstu ekonomikas attīstību un konkurētspēju, sniedzot ieguldījumu ekonomikas izaugsmē, efektīvi sadalot un izmantojot resursus. Konferences mērķis ir nodrošināt zinātniekiem, pētniekiem un dažādu jomu speciālistiem iespēju tikties un apspriest idejas ekonomikas un biznesa attīstībai. Konference šogad tiek rīkota sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Konferencē piedalīsies vairāk nekā 180 dalībnieki no 18 valstīm. Programmā iekļauti 122 referāti, bet darbs konferencē noritēs 12 paralēlajās sekcijās. Konferences darba valoda ir angļu un tās programma pieejama mājaslapā: https://www.bvef.lu.lv/conf2018/conference-programme/

Konferences plenārsēdi 10.maijā LU Mazajā aulā atklās LU rektors prof. Indriķis Muižnieks, LU BVEF dekāns asoc. prof. Gundars Bērziņš un prodekāne asoc. prof. Inna Romānova. Plenārsēdē uzstāsies Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka, kā arī Kembridžas Universitātes profesors no Lielbritānijas Alans Barels (Alan Barrell).