Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
ERASMUS + studijas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
07.06.2018

Šobrīd LU BVEF ir noslēgti ERASMUS+ sadarbības līgumi ar universitātēm 26 valstīs - Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Itālijā, Igaunijā, Lietuvā, Luksemburgā, Lihtenšteinā, Nīderlanē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Turcijā, Vācijā un Zviedrijā. 

ERASMUS + programmas ietvaros LU piedāvā stipendiju studijām no 2 līdz 12 mēnešiem studijām kādā no LU BVEF sadarbības augstskolām - pieteikties var gan bakalaura, gan maģistra līmeņa studenti, t.sk. nepilna laika klātienē studējošie. 

Nenokavē savu iespēju piedzīvot neaizmirstamu semestri ārzemēs! Pieteikšanās uz apmaiņas studijām rudens semestrī notiek februārī-martā, savukārt uz pavasara semestri septembrī.

Pieteikšanās uz ERASMUS+ apmaiņas studijām 2018/2019 akad. gada pavasaa semestri tiks atvērta 2018. gada septembrī.

Lai brauktu ERASMUS + apmaiņas programmā:

Jāizvēlas kāda no LU BVEF sadarbības universitātēm

Jāaizpilda Online pieteikuma forma

Jāpievieno:

CV;

Svešvalodu zināšanu apliecinošo dokumentu kopijas (var iesniegt CE, IELTS, TOEFL sertifikātu kopijas vai atzīmi no LUIS)

Motivācijas vēstule (angļu valodā);

Dokumentiem jābūt aizpidītiem datorrakstā pdf formātā (citi formāti netiks pieņemti)

ERASMUS + apmaiņas studiju konkursa atlases kritēriji

Konkursa rezultāti katram dalībniekam tiks izsūtīti 5 dienu laikā pēc konkursa pieteikšanās termiņa beigām.

SVARĪGA INFORMĀCIJA!!!

ERASMUS+ stipendiju apjomi tiks izziņoti maijā 2018.

ERASMUS + programmā var piedalīties vairākkārt! Ja jau esi izmantojis LLP/ERASMUS stipendiju studiju semestrim ārzemēs, tad arī tu vari izmantot atlikušos no 12 iespējamajiem mēnešiem dalībai ERASMUS+!

Piemēram, ja tu jau biji apmaiņas studijās 5 mēnešus, tad atlikušos 7 mēnešus vari izmantot gan praksei, gan studijām ERASMUS + ietvaros.

 

Atceries! Augstskolu pieprasītie dokumenti un pieteikšanās termiņi ļoti atšķiras, tādēļ veltiet laiku, lai rūpīgi iepazītos ar Jūs interesējošo augstskolu piedāvājumu un prasībām!

 

Ja rodas kādi jautājumi, zvaniet 67034789 vai rakstiet zane.svilane@lu.lv un pierakstieties uz konsultāciju vai jautājiet 531. telpā!

 

ERASMUS+ programmas nosacījumi Latvijas Universitātē