Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
ERASMUS + studijas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
02.11.2018

Šobrīd LU BVEF ir noslēgti ERASMUS+ sadarbības līgumi ar universitātēm 26 valstīs - Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Itālijā, Igaunijā, Lietuvā, Luksemburgā, Lihtenšteinā, Nīderlanē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Turcijā, Vācijā un Zviedrijā. 

ERASMUS + programmas ietvaros LU piedāvā stipendiju studijām no 2 līdz 12 mēnešiem studijām kādā no LU BVEF sadarbības augstskolām - pieteikties var gan bakalaura, gan maģistra līmeņa studenti, t.sk. nepilna laika klātienē studējošie.

Pēdējā studiju semestrī piedalīties apmaiņas studijās nevar.

Nenokavē savu iespēju piedzīvot neaizmirstamu semestri ārzemēs! Pieteikšanās uz apmaiņas studijām rudens semestrī notiek februārī-martā, savukārt uz pavasara semestri septembrī.

Papildu pieteikšanās uz ERASMUS+ apmaiņas studijām 2018/2019 akad. gada pavasara semestrim līdz 07/11/2018

Lai brauktu ERASMUS + apmaiņas programmā:

Jāizvēlas kāda no LU BVEF sadarbības universitātēm

Jāaizpilda Online pieteikuma forma

Jāpievieno:

CV;

Svešvalodu zināšanu apliecinošo dokumentu kopijas (var iesniegt CE, IELTS, TOEFL sertifikātu kopijas vai atzīmi no LUIS)

Motivācijas vēstule (angļu valodā);

Dokumentiem jābūt aizpidītiem datorrakstā pdf formātā (citi formāti netiks pieņemti)

ERASMUS + apmaiņas studiju konkursa atlases kritēriji

Konkursa rezultāti katram dalībniekam tiks izsūtīti 5 dienu laikā pēc konkursa pieteikšanās termiņa beigām.

SVARĪGA INFORMĀCIJA!!!

ERASMUS+ Stipendijas 2018/2019

ERASMUS + programmā var piedalīties vairākkārt! Ja jau esi izmantojis LLP/ERASMUS stipendiju studiju semestrim ārzemēs, tad arī tu vari izmantot atlikušos no 12 iespējamajiem mēnešiem dalībai ERASMUS+!

Piemēram, ja tu jau biji apmaiņas studijās 5 mēnešus, tad atlikušos 7 mēnešus vari izmantot gan praksei, gan studijām ERASMUS + ietvaros.

 

Atceries! Augstskolu pieprasītie dokumenti un pieteikšanās termiņi ļoti atšķiras, tādēļ veltiet laiku, lai rūpīgi iepazītos ar Jūs interesējošo augstskolu piedāvājumu un prasībām!

 

Ja rodas kādi jautājumi, zvaniet 67034789 vai rakstiet zane.svilane@lu.lv un pierakstieties uz konsultāciju vai jautājiet 531. telpā!

 

ERASMUS+ programmas nosacījumi Latvijas Universitātē