Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU Ekonomikas un vadības fakultāte piedāvā skolēniem nodarbību ciklu "Jauno Uzņēmēju Universitāte" (JUU)
Pēdējās izmaiņas veiktas:
15.06.2016

Mācies vidusskolā un Tevi interesē uzņēmējdarbība? Šī ir Tava iespēja! Iegūsti vērtīgas zināšanas jau pirms iestāšanās universitātē un apmeklē četru bezmaksas nodarbību ciklu par dažādiem ar uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem!

Nodarbības sākas 2016. gada 9. aprīlī līdz 30. aprīlim. Nodarbības notika Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā, sestdienās plkst. 10:30 – 15:00.

Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultāte (LU EVF) 2013. gadā aizsāka jaunu ievadlekciju ciklu vidusskolēniem – Jauno Uzņēmēju Universitāti (JUU), kurā pēdējo klašu audzēkņi praktiski var iepazīties ar uzņēmējdarbības pamatsoļiem no biznesa idejas ģenerēšanas līdz pat produkta vai pakalpojuma ieviešanai tirgū.

Nodarbību laikā vidusskolēniem būs iespēja piedalīties lekcijās par dažādiem ar uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem, kā arī izzināt ar produkta izveidi un pārdošanu saistītus jautājumus no LU EVF pasniedzējiem un dažādiem uzņēmējdarbības nozares speciālistiem. Lekcijas tiks papildinātas ar daudzveidīgām, praktiskām nodarbībām jauno zināšanu realizēšanai. 

Jauno Uzņēmēju Universitātes dalībnieki visu nodarbību laikā krās ne tikai zināšanas, bet arī punktus un sacentīsies par Labākā Uzņēmēja titulu. Apmeklējot JUU, Tu vari arī iegūt vērtīgas priekšrocības, uzsākot studijas LU EVF – atlaidi studiju maksai līdz pat 30% pirmajam studiju gadam. Tie dalībnieki, kuri cītīgi būs apmeklējuši visas nodarbības, saņems 5% mācību maksas atlaidi pirmajam studiju gadam.

Vairāk informācijas par nodarbībām pa e-pastu luevf.juu@gmail.com 

Pasākuma aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī Facebook: https://www.facebook.com/events/1122944834406754/ 

Reģistrācija Jauno Uzņēmēju Universitātei 2016 (NOSLĒGUSIES)

Ko par JUU  stāsta tās apmeklētāji?

“2015. gada pavasarī piedalījos LU Ekonomikas un vadības fakultātes rīkotajās nodarbībās par biznesa uzsākšanu "Jauno uzņēmēju universitāte", par šo pasākumu mani informēja audzinātāja, jo zināja, ka vēlos mācīties EVF un ka tā būtu lieliska iespēja iepazīties ar fakulāti. 

Šo sestdienu laikā tikām iepazīstināti ar dažādu informāciju, kas nepieciešama uzsākot biznesu un attīstītu savu produktu, kā arī paralēli tam visam komandās izstrādājām savu biznesa ideju. Guvu ļoti labu pieredzi, zināšanas, kuras varēju pēc tam pielietot biznesa plāna izveidē savā skolā, ieguvu jaunus draugus, kā arī smēlos idejas no citu komandu dalībniekiem. Šis pasākums ir ļoti noderīgs visiem vidusskolēniem, lai noskaidrotu, vai uzņēmējdarbība ir virziens, kurā darboties, iegūt pieredzi finanšu jomā, kā arī iepazīt fakultāti un iegūt jaunus draugus!”
Elīna Cīrule, JUU 2015
LU EVF bakalaura studiju programmas "Starptautiskās ekonomiskās attiecības" 1.kursa studente

"Uzskatu, ka piedaloties Jauno Uzņēmēju Universitātē 2014 esmu ieguvusi noderīgu informāciju, ko pielietot gan ikdienā, sarunās, pieredzes apmaiņā, gan arī mācību procesā. Šīs zināšanas man atviegloja arī ekonomikas priekšmeta apgūšanu vidusskolā, jo stundās apgūstamās tēmas jau bijām apskatījuši JUU. Manuprāt, tā bija visnotaļ vērtīga pieredze, kas paplašināja manu redzesloku, kā arī bija sajūta, ka sestdienas tiek pavadītas lietderīgi, apgūstot ko jaunu."
Paula Baltace, JUU 2014

“Ļoti patika nodarbības. Pieteicos, jo gribēju zināt par visiem 100% vai uzņēmējdarbība ir mans lauciņš un vai mani tas interesē! Liels prieks par to, ka šīs nebija parastas lekcijas ar pasniedzējiem, bet arī ar pieaicinātiem nozares speciālistiem, kuri strādā, kuriem ir pieredze un kuri var padalīties ar zināšanām. Šādas nodarbības ļoti labi noder tiem, kuri grib saprast vai mācīties attiecīgajā augstskolā vai nē. Un, protams, uzzināt kaut ko jaunu. Paldies JUU, bija lieliski!”
Mārtiņš Vāns, JUU 2013

“Pieteicos tāpēc, ka domāju, ka iegūšu gan jaunas zināšanas, paziņas, pozitīvas emocijas. JUU noslēgumā izrādījās, ka tiešām tā arī bijis un noteikti esmu ko vērtīgu gan spējis dot, gan saņemt. Lieliski, pozitīvi cilvēki gan dalībnieki, gan pasniedzēji! Labprāt pateiktu paldies vēlreiz ikvienam, kas organizējis šo pasākumu! Domāju stāties tieši LU EVF, un otrā vieta un 20% atlaide pirmajam mācību gadam lieti noderēs.”
Māris Krastiņš, STUDIO 8 Valdes priekšsēdētājs