Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Finanšu un grāmatvedības nodaļa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
12.12.2018

Nodaļas vadītāja prof. Ramona Rupeika - Apoga

BVEF profesore ir Latvijas Zinātnes padomes eksperte ekonomikā un vadībzinātnē, kā arī LU un  domnīcas „Certus” vadošā pētniece finansēs. R.Rupeika-Apoga ir mācību līdzekļu un vairāk nekā 50 starptautisko zinātnisko publikāciju autore finanšu jomā. Praktiskās iemaņas darbībai finanšu tirgos tika iegūtas strādājot vienā no lielākām starptautiskajām komercbankām.  Profesore ir stažējusies un pasniegusi ārvalstu augstskolās Vācijā, Lihtenšteinā, Lietuvā, Krievijā, Turcijā, Grieķijā, Polijā un Norvēgijā. Vairāku starptautisko žurnālu redakcijas locekle, starptautisko asociāciju un tiklu dalībniece,  kā arī  „Nordic-Baltic Network in Corporate and International Finance” tīkla dibinātāja. 

432.telpa, Tālr. 67034778, ramona.rupeika-apoga@lu.lv

Nodaļas pētnieciskās darbības galvenie virzieni un atbildīgie:

  • Finanšu institūcijas un finanšu tirgi, to regulējums (Asoc. prof. Irina Solovjova)
  • Korporatīvās finanses (Prof. Svetlana Saksonova)
  • Publiskās finanses un nodokļi (Doc. Aina Joppe)
  • Grāmatvedība (Prof. Inga Būmane)
  • Analīze un audits (Prof. Inta Brūna)

Metodiķe: Ilona Tole, 430.telpa, Tālr. 67034740, ilona.tole@lu.lv

Konsultāciju laiki 

Vārds, uzvārds Amats, grāds Kabinets e-pasts Tālrunis Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturdiena Piektdiena Sestdiena
Ramona Rupeika-Apoga Dr. ekon. profesore 432 ramona.rupeika-apoga@lu.lv 67034778

11.00-12.30

Konsultācija

03.12.2018. 

pārcelta

uz 15:00-16:00 

        Vienojoties ar docētāju
Ruta Šneidere Dr. ekon. asoc. profesore 429 ruta.sneidere@lu.lv 67034959  

16.00-17.30

 

 

    Vienojoties ar docētāju
Inta Brūna Dr. ekon. profesore 429 inta.bruna@lu.lv 67034788       16.30-18.00   Vienojoties ar docētāju
Inga Būmane Dr. ekon. profesore 434 inga.bumane@lu.lv 67034633  

16.00-17.30

      Vienojoties ar docētāju
Inta Millere Dr. ekon. asoc. profesore 429 inta.millere@lu.lv  67034788       16.30-18.00   Vienojoties ar docētāju
Svetlana Saksonova Dr. ekon. profesore 430 svetlana.saksonova@lu.lv 67034958      

14.30-16.00

Konsultācijas sakarā ar komandējumu 13. un 20. decembrī nenotiks

  Vienojoties ar docētāju
Inna Romānova Dr. ekon. asoc. profesore 527 inna.romanova@lu.lv 67034723      

16.30-18.00

  Vienojoties ar docētāju
Irina Solovjova Dr. ekon. asoc. profesore 435 irina.solovjova@lu.lv 67034632       16.00-17.30   Vienojoties ar docētāju
Marina Kudinska Dr. ekon. asoc. profesore 430 marina.kudinska@lu.lv 67034740    

16.30-18.00

Konsultācijas līdz decembra beigām atceltas. Lūdzu rakstiet e-pastus ar jautājumiem nodaļas metodiķei ilona.tole@lu.lv.

    Vienojoties ar docētāju
Aina Joppe Dr. ekon. docente 428 aina.joppe@lu.lv 67034772 14.00-15.30         Vienojoties ar docētāju
Larisa Bule M. ekon. lektore 430 larisa.bule@lu.lv 67034740 18.00-18.45 18.00-18.45       Vienojoties ar docētāju
Ieva Aizsila M. ekon. lektore 428 ieva.aizsila@lu.lv 67034772      

18.00-19.30 pieteikties    e-pastā

konsultācija 13.12.2018. pārcelta uz

13.12.2018.

9:00-10:30

konsultācija

03.01.2019.

pārcelta uz

12.01.2019.

pl. 11:30-13:00

  Vienojoties ar docētāju
Ivita Faituša M. ekon. lektore 428 ivita.faitusa@lu.lv 67034772      

14.30-16.00

20. decembrī

tiek pārcelta

uz

8. decembri

15:00-16:30

  Vienojoties ar docētāju
Līga Leitāne M. ekon. lektore 433 liga.leitane@lu.lv 67034622

16:30-18:00

konsultācija

12.12.2018.

tiek pārcelta

uz 13.12.2018.

16:00-17:30

    Vienojoties ar docētāju
Ilona Tole Metodiķe 430 ilona.tole@lu.lv 67034740 9:00-17:30 9:00-17:30 9:00-17:30 9:00-18:30  9.00-16.30