10. decembrī notiks Latvijas Universitātes (LU) Produktivitātes zinātniskā institūta “LU domnīca LV PEAK”, Ekonomikas ministrijas (EM) un Fizikālās enerģētikas institūta (FEI) kopīgi organizēts ZOOM seminārs “Klimata mērķu ekonomiskās ietekmes modelēšana un analīze”, kurā tiks diskutēts par Eiropas zaļā kursa īstenošanu un tā ietekmi uz Latvijas tautsaimniecību. Seminārs būs skatāms LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (BVEF) Facebook lapā un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.

Seminārs notiks no plkst. 9.30 – 15.00 un to moderēs LU Produktivitātes zinātniskā institūta “LU domnīca LV PEAK” direktore prof. Inna Šteinbuka.

Semināru atklās Ekonomikas ministrijas (EM) parlamentārā sekretāre Ilze Indriksone, Saeimas deputāts Kārlis Šadurskis un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Petre. Savukārt ar prezentāciju EM vārdā uzstāsies  Ilgtspējīgas enerģētikas politikas departamenta direktors Dr. Dmitrijs Skoruks.

PROGRAMMA