Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (BVEF) ziemas uzņemšanā studētgribētajiem piedāvās četras pieprasītas bakalaura un maģistra studiju programmas angļu valodā. Studijām varēs pieteikties elektroniski no 1. decembra līdz 22.janvārim.

BVEF gaida studentus sekojošās akadēmiskajās bakalaura programmās - “Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija” (angļu valodā) un “Biznesa vadība” (angļu valodā). Savukārt maģistratūrā ir iespēja studēt maģistra studiju programmā “Eiropas studijas un ekonomiskā diplomātija” (angļu valodā) un profesionālajā studiju programmā “Starptautiskais bizness” (angļu valodā). Studijas visās studiju programmās ir par maksu.

Pieteikties studijām varēs arī klātienē iepriekš piesakoties zvanot: 67034942 vai rakstot uz e-pastu: zane.svilane@lu.lv. Pieņemšanas laiki klātienē 7., 14., 21. Un 28. janvārī no plkst. 9.00 līdz 18.00. 

Iestājpārbaudījumi maģistra studiju programmās notiks 27.janvārī plkst. 11.00 “Eiropas studijas un ekonomiskā diplomātija” 424. telpā un “Starptautiskais bizness” 423. telpā, Aspazijas bulvārī 5. Reģistrācija un līgumu slēgšana notiks pēc iestājpārbaudījuma sekmīgas nokārtošanas.