Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubators aicina komandas, kurām ir savas biznesa idejas, pieteikties dalībai inkubatora programmā. 30 uzņemtajām komandām būs iespēja drošā un motivētā vidē strādāt pie idejas realizācijas un cīnīties par 8500 EUR vērtīgu finansiālo atbalstu savas idejas attīstīšanai! Ja tev ir biznesa ideja, bet nezini kā sākt, tad piesakies un sapņus pārvērt realitātē!  

Tikai līdz 17. oktobrim izmanto iespēju un piesaki savu dalību inkubatorā: Pieteikums elektroniskā formātā

Astoņu nedēļu posmā, kas norisināsies no 2. novembra līdz 21. decembrim, visiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties nodarbībās, kuras vadīs dažādu nozaru profesionāļi un cilvēki ar praktisku pieredzi uzņēmējdarbībā. Šajās nodarbībās komandas uzzinās par klientu un tirgus izpētes paņēmieniem, idejas un ar to saistīto pieņēmumu validēšanu, minimālā produkta (minimum viable product) izveidi un vēl citiem jautājumiem. Nodarbību saraksts un to vadītāji tiks publicēti šī mēneša laikā. Šajā programmas fāzē strādāsi ne tikai pie savas idejas validācijas, bet arī pārbaudīsi to, vai tiešām esi gatavs veltīt savu laiku un enerģiju darbam pie savas idejas. Papildus nodarbībām, dalībnieki tiks aicināti piedalīties mentoru sesijās, savstarpējās komandu tikšanās reizēs un citās aktivitātēs!

Jau pēc astoņu nedēļu darba, prezentējot savas komandas ideju, labākajiem studentiem būs iespēja saņemt naudas balvas – 2000, 1000 un 500 EUR apmērā! Noslēdzot astoņu nedēļu fāzi, “Demo dienas” ietvaros tiks izvēlētas 15 komandas, kuras turpinās dalību inkubatorā vēl 16 nedēļas. Šajā laika periodā komandas cīnīsies par galveno balvu 5000 euro apmērā un saņems atbalstu prototipu izstrādei, mentoringu un praktiskās nodarbības, kā arī studentiem ikmēneša stipendijas – 200 EUR bakalaura un maģistra līmeņa studentiem, bet 228 EUR doktorantūrā studējošajiem.

Klāt jau minētajām lietām visiem LU studentu Biznesa inkubatora dalībniekiem ir iespēja izmantot biroja telpas, foto studiju (ar aprīkojumu), ražosanas telpas, kā arī 3D printeri, lāzergriezēju u.c. lietas.

Ņem vērā! 

  • Inkubatorā tiks uzņemtas komandas, kuras veido LU esošie studenti vai arī komandas, kurās, piedaloties vismaz 2 cilvēkiem, viens no tiem šobrīd studē LU, bet otrs ir citas augstskolas students vai arī studijas ir noslēdzis.
  • Inkubatorā tiks uzņemtas 30 komandas, visi pretendenti tiks izvērtēti pēc šādiem kritērijiem: 
    • Administratīvie kritēriji (pieteikumā norādīta prasītā informācija un pieteikums ir iesniegts norādītajā termiņā).
    • Kvalitatīvie kritēriji - biznesa ideja, komandas atbilstība un komandas motivācija;

 Ar programmas nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Jautājumu gadījumā, raksti -  biznesainkubators@lu.lv. 

Inkubatora programma tiek realizēta ar ERAF līdzfinansētā projekta Nr.1.1.1.3/18/A/007 “Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem” atbalstu.