Latvijas Universitātes (LU) Produktivitātes zinātniskais institūts “LU domnīca LV PEAK” ir sagatavojusi jau pieekto “Ekonomikas barometru”. Prezentācija notiks 10. jūnijā plkst. 12.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīga.

Pasākuma programma

12.00 - 12.30 Pasākuma viesu ierašanās / Kafijas pauze

12.30 - 12.40 Latvijas Universitātes rektora prof. Gundara Bērziņa ievadvārdi

12.40 - 13.00 “Ekonomikas barometra” prezentācija / “LU domnīcas LV PEAK” direktore un LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes prof. Inna Šteinbuka

13.00 - 13.30 Ekspertu diskusija 

Par LU Produktivitātes zinātnisko institūtu “LU domnīca LV PEAK”

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Produktivitātes zinātniskais institūts "Latvijas Universitātes domnīca LV PEAK" (LU domnīca LV PEAK) tika dibināts 2019. gada 25. novembrī. Institūta pirmsākums ir 2018. gada 10. maijā dibinātais Latvijas Produktivitātes, Efektivitātes, Attīstības un Konkurētspējas forums (LV PEAK), kas tika izveidots LU pēc izcilu Latvijas pētnieku grupas iniciatīvas un ar misiju veicināt Produktivitātes padomes izveidi Latvijā. Šīs iniciatīvas pamatā bija Eiropas Savienības Padomes lēmums, kas tika izdots 2016. gada septembrī par Nacionālo produktivitātes padomju izveidi. LV PEAK darbojas ar mērķi veikt neatkarīgu, objektīvu un zinātniski pamatotu mūsu valsts konkurētspējas analīzi un sniegt rekomendācijas Latvijas valdībai.