Faculty of Business, Management and Economics staff

Pēc struktūrvienības

Vārds Uzvārds Struktūrvienība Amati Tālrunis E-pasts
Irina Bausova

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs
Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs
Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

centra vadītājs
centra direktors (pamatstruktūrvienība)
projekta vadītājs

67034798
67034981

irina.bausova@lu.lv

Marta Elste

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

mg05010@lu.lv

Annija Graustiņa

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

ag11118@lu.lv

Žanna Jeļisejeva

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

zanna.jelisejeva@lu.lv

Natālija Koževņikova

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

natalija.kozevnikova@lu.lv

Uģis Krūmiņš

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

uk17012@lu.lv

Agris Magons

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

agris.magons@lu.lv

Matīss Neimanis

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

matiss.neimanis@lu.lv

Arturs Rasnacis

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

arturs.rasnacis@lu.lv

Aleksejs Surskis

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

aleksejs.surskis@lu.lv

Vitālijs Šveisbergs

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

vitalijs.sveisbergs@lu.lv

Vēsma Uzuleņa

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

vesma.uzulena@lu.lv

Dmitrijs Valaks

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta pasniedzējs

dmitrijs.valaks@lu.lv

Liene Bērziņa

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

sabiedrisko attiecību speciālists

29838689

berzina.liene@lu.lv

Anna Bausova

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta vadītāja asistents

anna.bausova@lu.lv

Jeļena Ļevkina

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta vadītāja asistents

levkina@lu.lv

Ginta Rūzniece

Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs

projekta vadītāja asistents

67034948

ginta.ruzniece@lu.lv