Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
AACSB biedra sertifikāts
AACSB biedra sertifikāts

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte uzņemta starptautiskā biznesa augstskolu asociācijā
Evija Ansonska, Mārketinga un komunikācijas vadītāja
03.10.2017

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (LU BVEF) oficiāli ir kļuvusi par Starptautiskās biznesa augstskolu attīstības asociācijas jeb AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) biedru. AACSB apvieno vadošās pasaules biznesa augstskolas un tās biedriem piedāvā visdažādākās sadarbības iespējas.

“LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte piedāvā labāko biznesa izglītību Latvijā, bet dalība asociācijā ir iespēja būt starp labākajiem pasaulē, lai mācītos no labākajiem un celtu savu konkurētspēju starptautiskā mērogā,” uzskata LU BVEF dekāns asoc. prof. Gundars Bērziņš.

AACSB ir globāla, bezpeļņas biedru organizācija izglītības iestādēm, uzņēmumiem un citām organizācijām, kas apvieno vairāk nekā 800 biedru. Dibināta 1916. gadā, AACSB piedāvā saviem biedriem lielāko biznesa skolu profesionāļu tiešsaistes platformu, kurā apvienojušies 33 tūkstoši biznesa izglītības profesionāļi. Asociācija tās dalībniekiem piedāvā dažādas iespējas un pakalpojumus, kas palīdz augstskolām un izglītības organizācijām pilnveidot savas attīstības iespējas. Tāpat asociācija organizē dažādus pasākumus – konferences, seminārus un tīklošanās aktivitātes.