Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte turpinās uzņemšanu maksas studiju vietās
Evija Ansonska, Mārketinga un komunikācijas vadītāja
26.07.2017

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (LU BVEF) šogad uzņēmusi vairāk studentu nekā pērn, aizpildot visas budžeta un arī lielu daļu maksas studiju vietas. Pašlaik vēl turpinās ārzemju studentu uzņemšana studiju programmās angļu valodā, bet no 17. līdz 30.augustam arī pašmāju studētgribētāji varēs vēl pieteikties maksas studijām septiņās bakalaura un deviņās maģistra studiju programmās.

Pašlaik studijām BVEF jau reģistrējušies 450 jaunie studenti, no tiem par valsts budžeta līdzekļiem studēs 131 students. Aktīvi turpinās arī ārvalstu studentu pieteikšanās četrās studiju programmās angļu valodā. Savukārt no 17. augusta gaidām pašmāju studentus sekojošās akadēmiskajās bakalaura studiju programmās – “Ekonomika”, “Vadības zinības” un “Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija” (gan latviešu, gan angļu valodā), kā arī profesionālajās bakalaura studiju programmās – “Finanšu menedžments”, “Starptautiskās ekonomiskās attiecības”, “Grāmatvedība, analīze un audits” un “E-biznesa un loģistikas vadības sistēmas”. Studēt iespējams gan pilna laika, gan nepilna laika klātienē. Studijas ir par maksu.

Savukārt maģistrantūrā piedāvājam par maksu studēt sekojošās akadēmiskās programmās – “Ekonomika”, “Eiropas studijas” (angļu valodā), “Sabiedrības vadība”, “Starptautiskās attiecības (ekonomika)” un  “Vadības zinības”. Studentus uzņemsim arī profesionālajās maģistra studiju programmās - “Finanšu ekonomika”, “Grāmatvedība un audits”, “Projektu vadīšana” un “Starptautiskais bizness” (angļu valodā).

Dokumentu pieņemšana notiks no 17. līdz 30.augustam otrdienās un ceturtdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00 un trešdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00, 324.telpā, Aspazijas bulvārī 5. Maģistra studiju programmu iestājpārbaudījumi notiks 31.augustā plkst. 15.00 Aspazijas bulvārī 5.

Informāciju par interesējošām studiju programmām ir iespējams iegūt katru darbadienu, rakstot un zvanot, kā arī www.bizness.lu.lv.  

Tālrunis uzziņām +371 67034798.