Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte sadarbosies ar Ķīnas biznesa augstskolām
Liene Bērziņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste
15.06.2017

No 9. jūnija līdz 13.jūnijam Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns (LU BVEF) asoc. prof. Gundars Bērziņš viesojās Ķīnā. Vizītes laikā tika parakstīta vienošanās par Zīda ceļa biznesa skolu alianses dibināšanu (Alliance of Silkroad Business School), kas paredz veicināt sadarbību starp Ķīnas un Austrumeiropas biznesa augstskolām.

Šobrīd jau notiek sarunas par kopīgas programmas veidošanu ar Pekinas Starptautisko biznesa skolu (International Business School - Beijing Foreign Studies University), Ķīnā. Iecerēts, ka šī sadarbība ļaus profesionālās bakalaura studiju programmas “Starptautiskās ekonomiskās attiecības” un profesionālās maģistra studiju programmas “Starptautiskais bizness” studentiem vienlaikus iegūt divus diplomus, dodoties studijās uz Ķīnu.

LU BVEF ir vieni no alianses dibinātājiem, kas noteiks alianses attīstību un sadarbības iespējas. Dalība aliansē paredz ciešu sadarbību ar citām alianses augstskolām veicinot studentu un pasniedzēju mobilitāti un iespēju iegūt dubulto diplomu kādā no alianses biznesa augstskolām.