Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti absolvēs 355 jaunie speciālisti
Evija Ansonska, Mārketinga un komunikācijas vadītāja
15.06.2017

Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti (BVEF) šovasar absolvēs un diplomus saņems 355 jaunie speciālisti. Diplomu ar izcilību šogad saņems 21 absolvents, bet par veiksmīgu zinātnisko darbu LU rektora atzinības raksti tiks pasniegti 57 fakultātes beidzējiem. Izlaidumi notiks šā gada 16.jūnijā, plkst. 16.00 LU Mazajā aulā, kā arī 20. un 21.jūnijā plkst. 13.00 un 16.00 LU Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19.

Fakultātes dekāns asoc. prof. Gundars Bērziņš: “Fakultātes diploms komentārus neprasa! Šī fakultāte ir devusi Latvijai labākos ekonomistus, finansistus, vadītājus un uzņēmējus. Grūti iedomāties uzņēmumu, valsts vai pašvaldības iestādi, kurā nestrādātu kāds no fakultātes absolventiem. Saskaņā ar Valsts Ieņēmumu dienesta datiem, 99%  Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes absolventu strādā. Tāpēc esmu pārliecināts, ka arī jaunie speciālisti veidos veiksmīgu karjeru apgūtajā specialitātē.”

Fakultāte īpaši lepojas ar saviem izcilniekiem. Šogad diplomu ar izcilību saņems 17 maģistra studiju programmas “Vadības zinības” absolventi un trīs bakalaura studiju programmas “Vadības zinības” absolventi, kā arī viens profesionālās maģistra studiju programmas “Finanšu ekonomika” beidzējs.

LU BVEF bakalaura studiju programmu “Ekonomika” šogad absolvēs un diplomus saņems 50 studenti, “Vadības zinības” bakalaura studiju programmu - 77 studenti, bet “Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija” bakalaura studiju programmu - 10 studenti. Profesionālo bakalaura studiju programmu “E-bizness un loģistikas sistēmas” šogad absolvēs 16 studenti, profesionālo bakalaura studiju programmu “Finanšu menedžments” -  11 studenti, profesionālo bakalaura studiju programmu “”Grāmatvedība, analīze un audits” - 14 studenti, bet profesionālo bakalaura studiju programmu “Starptautiskās ekonomiskās attiecības” -  23 studenti.

BVEF maģistra studiju programmu “Ekonomika” šogad absolvēs un diplomu saņems 13 studenti, maģistra studiju programmu “Vadības zinības” -  54 studenti, maģistra studiju programmu “Starptautiskās attiecības (ekonomika)” - 6 studenti. Maģistra studiju programmu “Eiropas studijas” beigs 10 studenti. Savukārt profesionālo maģistra studiju programmu “Grāmatvedības un audits” absolvēs 32 studenti, profesionālo maģistra studiju programmu “Projektu vadīšana” -  17, bet profesionālo maģistra studiju programmu “Finanšu ekonomika” 14 un profesionālo maģistra studiju programmu “Starptautiskais bizness 8 studenti.