Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Studētgribētāji var pretendēt uz vairāk nekā 130 budžeta un 1000 maksas vietām
Evija Ansonska, Mārketinga un komunikācijas vadītāja
26.06.2017

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (LU BVEF) 2017./2018. akadēmiskajam gadā plāno uzņemt vairāk nekā 130 budžeta un vairāk nekā 1000 maksas studentu. Reflektanti var pieteikties 20 bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās.

“Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte piedāvā Latvijā labāko biznesa izglītību! Pie mums iespējams studēt ne tikai uzņēmējdarbību, bet arī ekonomiku, finanses, grāmatvedību un vadības zinības. Tāpat unikālas un studentu pieprasītas ir Eiropas, starptautisko ekonomisko attiecību un komercdiplomātijas studiju programmas. Savukārt jauniešus, kurus interesē IKT sektors, aicinām studēt e-biznesu un loģistiku. Pie mums katrs atradīs sev piemērotāko studiju programmu, kas pēc sekmīgas tās absolvēšanas, ļaus veidot veiksmīgu karjeru gan publiskajā, gan privātajā sektorā,” uzsver fakultātes dekāns asoc. prof. Gundars Bērziņš.

Topošie studenti var pieteikties septiņās akreditētās profesionālajās un akadēmiskajās bakalaura studiju programmās latviešu un angļu valodā, desmit akreditētās profesionālajās un akadēmiskajās maģistra studiju programmās latviešu un angļu valodā, kā arī trīs doktora studiju programmās.

Bakalaura studiju programmām pieteikties elektroniski var no 26. jūnija līdz 11. jūlijam plkst. 16.00, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Apstiprināt elektronisko pieteikumu vai pieteikties uz vietas augstskolās, kas piedalās vienotajā uzņemšanā, varēs no 4. līdz 11. jūlijam. Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Raiņa bulvārī 19. Pieteikties un apstiprināt elektronisko pieteikumu varēs darbdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdienā no plkst. 9.00 līdz 13.00. 

Maģistra studiju programmām pieteikties varēs no 3. jūlija līdz 14.jūlijam LU BVEF 324.telpā, Aspazijas bulvārī 5, bet doktorantūras studijām no 14. līdz 18.augustam, no plkst. 8.30 līdz 12.30 un no plkst. 13.00 līdz 17.00 114.telpā, Raiņa bulvārī 19.

Informāciju par interesējošām studiju programmām ir iespējams iegūt katru darbadienu, rakstot, zvanot vai atnākot uz BVEF Studiju centru 312.telpā, Aspazijas bulv. 5, kā arī www.gribustudet.lv  un www.bizness.lu.lv.  

10 iemesli, kāpēc studēt BVEF

  1. Labākās biznesa, vadības, ekonomikas un starptautisko attiecību studiju programmas
  2. Plašas iespējas doties apmaiņas programmās uz labākajām pasaules augstskolām
  3. Prakse Latvijā un ārzemēs
  4. Iespēja studiju laikā izveidot un attīstīt savu biznesu LU studentu Biznesa inkubatorā
  5. Iedvesmojoši lektori un izpalīdzīgs studentu atbalsta personāls
  6. Darba tirgus prasībām atbilstošas prasmes un zināšanas, kas būs pieprasītas nākotnē
  7. Tīklošanās -  kontakti, kas palīdzēs veidot veiksmīgu akadēmisko un profesionālo karjeru
  8. Finanšu atbalsts labākajiem studentiem
  9. Daudzveidīga sociālā dzīve
  10. Izcila fakultātes atrašanās vieta un ērtas studiju telpas