Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē atklās studentu radošo telpu
Evija Ansonska, Mārketinga un komunikācijas vadītāja
15.05.2017

Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē (BVEF) ar AS Swedbank atbalstu tapusi studentu radošā telpa. Tās atklāšana notiks 17.maijā plkst. 12.00 413. telpā (4.stāvā), Aspazijas bulvārī 5.

Atklāšanas pasākuma piedalīsies LU prorektors prof. Valdis Segliņš, BVEF dekāns asoc. prof. Gundars Bērziņš, Swedbank Pārdošanas un mārketinga daļas vadītājs Ģirts Brasliņš un Swedbank Pārdošanas un mārketinga daļas Segmenta vadītājs Kārlis Kravis, kā arī fakultātes studenti. Pasākumu vadīs fitnesa treneris Ralfs Upmanis, kas klātesošajiem studentiem parādīs, kā sevi ikdienā izvingrināt un fiziski uzmundrināt, lai būtu vairāk enerģijas studijām.

Radošās telpas izveide ir fakultātes dekāna G. Bērziņa iecere, kurai atsaucās Swedbank, kas telpai nodrošinājusi mēbeles un atraktīvus interjera priekšmetus. Telpas dizains un iekārtojumu ir izstrādājuši BVEF studenti.

Jaunajā atpūtas zonā studentiem būs iespēja ne tiktai atvilkt elpu starp lekcijām un radošā gaisotnē strādāt pie kopīgiem studiju darbiem, bet arī pavadīt laiku aktīvi - spēlējot galda tenisu vai vingrojot uz bumbām.

Uz studentu radošās telpas atklāšanu ir aicināts ikviens interesents!