Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA „Campaign” aicina darbā finansistu - konsultantu (uz pilnu slodzi, uz nenoteiktu laiku)
Pēdējās izmaiņas veiktas:
15.06.2017

Darba pienākumi:

·         Nodrošināt atbalstu un apkopot nepieciešamos datus ikmēneša atskaitēm

·         Ienākumu un izdevumu struktūras analīze

·         Sniegt produktu, to sastāvdaļu izmaksu analīzi

·         Uzraudzīt investīciju budžeta izpildi

·         Nodrošināt atbalstu un apkopot informāciju budžeta un prognožu sagatavošanai

Prasības pretendentam:

·         Augstākā / Nepabeigta augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students);

·         Labas MS Office zināšanas, padziļinātas MS Excel prasmes;

·         Vispārīgas zināšanas par grāmatvedības programmatūru;

·         Labas komunikācijas spējas, prasme ātri un mērķtiecīgi organizēt savu darbu,
atbildības izjūta un precizitāte, vēlme strādāt;

·         Vēlme apgūt jaunas tehnoloģijas;

·         Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas;

·         B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Darba vietu Rīgas centrā;
  • Iespēju pilnveidoties, gūt zināšanas un pieredzi un attīstīties kopā ar mums;
  • Stabilu atalgojumu;
  • Interesantus komandas un uzņēmuma saliedēšanās pasākumus.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Finansista vakance” sūtīt uz e-pastu sia.campaign@gmail.com līdz 2017.gada 31.jūlijam.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kas tiks aicināti uz otro atlases kārtu!