PRAKSE KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRĀ “SPICE HOME"
27.07.2017

Prakses uzdevumi:

·         dokumentu izskatīšana atbilstoši procedūrai un saistošajiem dokumentiem;

·         dokumentu reģistrēšana bankas sistēmās;

·         zvanu veikšana klientiem;

·         citu prakses vadītāja uzticēto uzdevumu veikšana.

Prasības:

·         pēdējo kursu students augstākās izglītības iestādē, vēlams saistībā ar ekonomiku, banku darbību;

·         iespēja apvienot studijas ar pilnas slodzes praksi;

·         augsta atbildības izjūta, precizitāte un izpratne par veicamajiem uzdevumiem;

·         spēja pielāgoties;

·         vēlme uzņemties iniciatīvu, iesaistīties komandas darbā;

·         labas latviešu un vēlamas krievu, angļu valodas zināšanas;

·         teicamas iemaņas darbā ar MS programmām.

Ieguvumi:

·         karjeras iespējas lielākajā Ziemeļvalstu bankā;

·         prakse pie viena no labākajiem un prestižākajiem darba devējiem Latvijā;

·         profesionālu, radošu un dinamisku kolēģu komanda;

·         ievadapmācību par banku, iespēja iepazīties ar dažādu struktūrvienību darbu.

Konkursam pieteikties aicināti jebkuras Latvijā licencētas augstākās izglītības iestādes pēdējo kursu studenti vēlams saistībā ar ekonomiku, banku darbību.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta ikmēneša stipendija EUR 340 apmērā 9 mēnešiem (ja praksē pavadītas 40 stundas nedēļā).

Pavadot praksē mazāk kā 40 stundas nedēļā, stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli sniegumam un praksē pavadītajam laikam.

Pieteikšanās: līdz 2017. gada 7. augustam (ieskaitot) RTU Attīstības fonda mājaslapā www.fonds.rtu.lv sadaļā “Stipendijas un balvas”