Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Finanšu un grāmatvedības nodaļa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
25.05.2017

 

Nodaļas vadītāja prof. Ramona Rupeika - Apoga

BVEF profesore ir Latvijas Zinātnes padomes eksperte ekonomikā un vadībzinātnē, kā arī LU un  domnīcas „Certus” vadošā pētniece finansēs. R.Rupeika-Apoga ir mācību līdzekļu un vairāk nekā 50 starptautisko zinātnisko publikāciju autore finanšu jomā. Praktiskās iemaņas darbībai finanšu tirgos tika iegūtas strādājot vienā no lielākām starptautiskajām komercbankām.  Profesore ir stažējusies un pasniegusi ārvalstu augstskolās Vācijā, Lihtenšteinā, Lietuvā, Krievijā, Turcijā, Grieķijā, Polijā un Norvēgijā. Vairāku starptautisko žurnālu redakcijas locekle, starptautisko asociāciju un tiklu dalībniece,  kā arī  „Nordic-Baltic Network in Corporate and International Finance” tīkla dibinātāja. 

432.telpa, Tālr. 67034778, ramona.rupeika-apoga@lu.lv

 

 

 

Nodaļas pētnieciskās darbības galvenie virzieni un atbildīgie:

  • Finanšu institūcijas un finanšu tirgi, to regulējums (Asoc. prof. Irina Solovjova)
  • Korporatīvās finanses (Prof. Svetlana Saksonova)
  • Publiskās finanses un nodokļi (Doc. Aina Joppe)
  • Grāmatvedība (Prof. Inga Būmane)
  • Analīze un audits (Prof. Inta Brūna)

 

Metodiķe: Ilona Tole, 430.telpa, Tālr. 67034740, ilona.tole@lu.lv

Konsultāciju laiki

Vārds, uzvārds Amats Telpa e-pasts Darba tel. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Ramona Rupeika - Apoga nodaļas vad., prof. 432 ramona.rupeika-apoga@lu.lv 67034778

 11.00 – 12.30
(aprilis-jūnijs)

   
 
Inta Brūna profesore 429 inta.bruna@lu.lv 67034788      15.00-17.00  
Inga Būmane profesore 434 inga.bumane@lu.lv 67034633

16.00 - 17.30

       
Svetlana Saksonova profesore 430 saksonova.svetlana@gmail.com 67034625

 

 

16:30-18:00

     
Vilnis Ādamsons asoc.prof. 433 adamsons@lanet.lv 67034622   16.00-17.30        
Marina Kudinska asoc.prof. 430 marina.kudinska@lu.lv 67034625
   

 14.00.-15.30

   
Inta Millere  asoc.prof. 429 inta.millere@lu.lv 67034788

 

16.30 - 18.00        
Inna Romānova asoc.prof. 435 inna.romanova@lu.lv 67034632      

16.00 – 17.30

 

   
Irina Solovjova asoc.prof. 435 irina.solovjova@lu.lv 67034632    

16.30-18.00

konsultācija no 31.05 tiek pārcelta uz 30.05 12.00-13.30

 

     
Ruta Šneidere asoc.prof. 429 ruta.sneidere@lu.lv 67034770 16.30 – 18.00          
Aina Joppe docente 428 aina.joppe@lu.lv 67034772      18:00-19:30    
Ieva Aizsila lektore 428 ieva.aizsila@lu.lv 67034772

18:00-19:30

30.05.2017 19:00-20:30

     
Larisa Bule lektors 430 larisabule@inbox.lv 67034738       14.30 – 16.00    
Ivita Faituša lektors 428 ivita.faitusa@lu.lv 67034772  

10.30-12.00

 

 

   papildkonsultācija 17.06.2017. 9:30-11:30 
Līga Leitāne lektors 433 liga.leitane@lu.lv 67034622
29476933
     

16.15. –17.45

   
Maiga Kasale  lekt.p.i. 429 maiga.kasale@lu.lv 67034788

aprīlī un maijā

16:30-18:00

8. jūnijā 14:00-15:00

19.jūnijā 16:30-18:00

26.jūnijā 16:00-18:30

       
Lūcija Kavale pasniedzēja 433 luka@lu.lv 67034622            
Elvīra Zelgalve pasniedzēja 428 elzelg@lu.lv 67034620            
Sarmīte Glāzere pasniedzēja 429 glazere@fktk.lv 67034740            
Jeļena Laščenko pasniedzēja 429 jelena.lascenko@gmail.com 67034740            
Lelde Dimante pasniedzēja 429 ilona.tole@lu.lv 67034740            
Oļegs Fiļipovič pasniedzējs 428 ilona.tole@lu.lv 67034740            
Andris Pelšs pasniedzējs 428 andrispelss@inbox.lv 67034740            
Inguna Leibus pasniedzēja 429 inguna.leibus@llu.lv 67034740            
Vita Zariņa pasniedzēja 428 zarinavita@inbox.lv 67034740            
Guna Krūmiņa  pasniedzēja 428 ilona.tole@lu.lv 67034740            
Ilona Tole metodiķe 430 ilona.tole@lu.lv 67034740 8.30-17:00 8.30-17:00 8.30-17:00 8:30-17:00 8.30-17:00