Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Ekonomikas nodaļa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
06.07.2017

 

Nodaļas vadītājs asoc. prof. Jānis Priede

BVEF asociētais profesors ieguvis ekonomikas zinātņu doktora grādu Latvijas Universitātē. Apvieno akadēmiskās zināšanas ar plašu starptautisku pieredzi un skatījumu, stažējies daudzās ārvalstu universitātēs – Kolumbijas Universitātē Ņujorkā (ASV), Fuldas Lietišķo zinātņu universitātē (Vācijā), Islandes Universitātē (Islandē), Varšavas ekonomikas skolā (Polijā), Aveiro Univeristātē (Portugālē) un arī tuvāko kaimiņu universitātēs – Tartu Universitātē (Igaunijā) un Kauņas Tehnoloģiju universitāte (Lietuvā), kā arī citās. 2016. gadā ieguva Latvijas Universitātes Studentu Padomes balvu – Gada pasniedzējs.

333.telpa, tel. 67034763, janis.priede@lu.lv

 

Nodaļas pētnieciskās darbības galvenie virzieni un atbildīgie:

  • Ekonometrija, statistika un matemātiskā ekonomika (Prof. Signe Bāliņa)
  • Mikroekonomika un nozaru politika (Prof. Roberts Škapars)
  • Makroekonomika un ekonomikas politika (Asoc. prof. Sandra Jēkabsone)
  • Demogrāfija, reģionālā, sociālā un darba ekonomika (Prof. Tatjana Muravska)
  • Ekonomikas informātika (Asoc. prof. Uldis Rozevskis)

Metodiķe: Dace Ķevere, 331.telpa, tel.67034762, dace.kevere@lu.lvdace.kevere@lu.lv

Konsultāciju laiki

Vārds, uzvārds Amats Telpa E-pasts Telefona nr. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Valdis Auza lektors 315 valdis.auza@lu.lv 67034705          
Ilze Baļčūne lektors 328 ilze.balcune@lu.lv 67034748        
Daira Barānova lektors 331 daira.baranova@lu.lv 67034762

 

         
Signe Bāliņa profesors 527 signe.balina@lu.lv 67034723          
Atis Bērziņš asoc.prof. 336 atis.berzins@lu.lv 67034794          
Elena Dubra profesors 335 elena.dubra@lu.lv 67034768  

 

 

       
Rita Freimane lektors 328 rita.freimane@lu.lv 67034748

 

         
Māra Gulbe profesors 329 mara.gulbe@lu.lv 67034746      

 

   
Mihails Hazans profesors 329 mihazan@lanet.lv 67034746        
Sandra Jēkabsone asoc.prof. 330 sandra.jekabsone@lu.lv 67034754          
Dace Ķevere metodiķe 331 dace.kevere@lu.lv 67034762 8.30-17.00 8.30-17.00 8.30-17.00 8.30-17.00 8.30-17.00  
Juris Krasts lekt.p.i. 328 juris.krasts@lu.lv 67034748          
Silvija Kristapsone asoc.prof. 331 silvija.kristapsone@lu.lv 67034762        
Juris Krūmiņš profesors 336 juris.krumins@lu.lv 67034794          
Tatjana Muravska profesors 326 tatjana.muravska@lu.lv 67034795

 

   

 

 

   
Kārlis Praudiņš lekt.p.i. 328 karlis.praudins@lu.lv 67034748        
Jānis Priede nodaļas vad., asoc.prof. 333 janis.priede@lu.lv 67034763

 

       
Uldis Rozevskis asoc.prof. 328 uldis.rozevskis@lu.lv 67034748          
Kristīne Rozīte lektors 328 kristine.rozite@lu.lv 67034748  

 

       
Irina Skribāne lektors 331 irina.skribane@lu.lv 67034762          
Roberts Škapars profesors 335 roberts.skapars@lu.lv 67034768          
Rita Žuka lektors 328 rita.zuka@lu.lv 67034748